KILKA SŁÓW O NAS

Jesteśmy grupą osób, która bazując na swoich doświadczeniach w organizacjach pro-zwierzęcych, chce pomagać buldogom i mopsom w potrzebie. W tym celu zawiązaliśmy Stowarzyszenie, wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 09 lutego 2018 roku.

KRS 0000718346
NIP 7773307394
REGON 369466416

Siedziba: Kasztanowa 14, 62-051 Wiry gm. Komorniki

PEKAO S.A. 39 1240 1747 1111 0010 7812 0564

SWIFT: PKOPPLPW 39 1240 1747 1111 0010 7812 0564

Kilka słów o każdym z nas:

Gosia (Prezes Stowarzyszenia), bezkompromisowa, uśmiechnięta i zawsze dążąca do celu, który sobie wyznacza. Najlepiej odnajduje się w fakturach, przelewach i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Prywatnie wspaniała żona i mama Martynki oraz dwóch przecudownych buldogów francuskich Toli i Bejrutka oraz adoptowanej BA Zośki. Właścicielka firmy, księgowa. Masz ochotę na partyjkę squasha, Gosia na pewno gdy znajdzie chwilę, nie odmówi.

Ewa (Wiceprezes Stowarzyszenia) to kobieta o wielu talentach, w naszej grupie zajmuje się przede wszystkim odbiorami i wyciąganiem psów z pseudohodowli,fakturami, kontaktami z lecznicami, oddaje się swoim funkcjom z wielkim zaangażowaniem i sercem. Prywatnie matka seryjna trzech synów. Nikt nie wie kiedy znajduje czas na sen, mama pracująca na cały etat, menedżer w korpo. Pomimo, że serce Ewy należy do buldogów angielskich w jej domu mieszkają dwa rozbrykane francuzy. Serce nie sługa.

Grzegorz (Członek zarządu). To właśnie on skrupulatnie śledzi przychodzące ankiety, wpuszcza na forum, tworzy umowy adopcyjne. Masz problem z zalogowaniem na naszym forum, odezwij się do Grześka na pewno pomoże. Jest niezastąpioną pomocą dla domów tymczasowych. Prywatnie kierownik regionalny w korpo, tata wspaniałej buldożki francuskiej Fanty, z którą tworzy zgrany duet, a gdy jakiś psiak jest w pilnej potrzebie na pewno nie odmówią schronienia.

Karolina to niepozorna dziewczyna od trudnych przypadków, opiekun domów tymczasowych, z naciskiem na psy z problemami behawioralnymi. Masz problem ze swoim psem, niszczy ,gryzie, ma lęk separacyjny, a może jest agresywny? Dla Karoliny żaden to problem, na pewno znajdzie dobre rozwiązanie. W naszej Grupie zajmuje się ankietami, wyborem domów tymczasowych, a także planowaniem transportu. W domu ma zgraną bandę, dwa malamuty i dwa francuzy. To nie lada wyzwanie, ich losy możecie śledzić na ich fanpejdżu.

Bartek, mąż Gosi, niezastąpiony informatyk i postać do zadań specjalnych. Masz problem z forum? Dobrze trafiłeś. Postać drobna, choć dobrze odżywiona, fan gier komputerowych i dobrego kina, miłośnik sushi i pizzy. Mąż i ojciec, przedsiębiorca, marzyciel i romantyk. Kocha buldogi i chomiki. Ceni ciszę i spokój, w zasadzie sybaryta.

Ewelina to facebookowa dziewczyna, pracuś nad pracusie, dziewczyna do zadań specjalnych i pomagier Ewy. To właśnie ona po cichu gdy, my wszyscy śpimy „dłubie” bazarki i licytyacje. Masz ochotę przekazać fant na pomoc naszym podopiecznych? Nic prostszego, wystarczy wysłać wiadomość. Serce ma niezwykle wrażliwe, zawsze z uśmiechem na twarzy pomaga. Prywatnie mama Bartka oraz dwójki szalonych buldogów francuskich Lusi i Lilo. Uwielbia spacery, długie podróże samochodem i dobrą kuchnie.

Iwonę najłatwiej opisać ją dwoma słowami – opiekun forum, jej oczom nie umknie żaden szczegół w ankiecie przedadopcyjnej, to właśnie ona zleca wizyty, analizuje raporty, wybiera domy tymczasowe i dzielnie nad nimi czuwa. Gdy wyświetli Ci się jej numer telefonu, możesz być pewien, że chce zapytać czy zostaniesz tu i teraz domem tymczasowym. A jeśli chcesz zapytać o naszego podopiecznego, nie mogłeś lepiej trafić. Iwona zna każdy wątek na forum, a przy okazji stoi na straży pilnując ładu i porządku. Prywatnie cicha spokojna opanowana osoba. Każde jej działanie jest starannie przemyślane. Mama uratowanej z pseudohodowli buldożki francuskiej Meli.

Ola nieoceniona pomoc na forum i nie tylko… Ogarnia z Grzegorzem maile i zarządza razem z dziewczynami forum. Zawsze służy dobrą radą i nigdy nie odmawia pomocy 🙂 Prywatnie mama bliźniaków Polci i Filipka, zawodowo pracuje w dużej sieci handlowej 🙂

NASZ STATUT

Statut_SDB