MAMY SKLEP!

WYDARZENIA

MAMY SKLEP!

Kochani Sympatycy! Jak doskonale wiecie, nasza działalność charytatywna wymaga środków, które są przeznaczane na leczenie, zabiegi, sterylizacje i kastracje oraz specjalistyczne karmy dla naszych podopiecznych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Domu Buldoga nie ma bez Was i Waszej pomocy. Wiemy też, że wiele osób nie chce przeznaczać swoich pieniędzy na stowarzyszenia i fundacje, gdyż boi się, że te środki przepadną lub zostaną niewłaściwie rozdysponowane.
Doskonale to rozumiemy! Postanowiliśmy pójść w troszkę innym kierunku. Nie chcemy Was ciągle prosić o wsparcie, ale chcemy żebyście pomagając nam, sami mieli coś dla siebie!
Zatem z radością chcieliśmy Wam zakomunikować, że DZIŚ (26/03/2018) startujemy z naszym sklepem internetowym!
Całkowity dochód ze sprzedaży produktów buldożkowych jest i będzie przeznaczany na naszą działalność charytatywną. Ponieważ to „zwyczajny” sklep internetowy, zapewniamy pełne nasze wsparcie Pro Konsumenckie, dajemy gwarancje, że sprzedawane produkty są świetnej jakości.Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne (zielona kłódeczka w adresie strony), umożliwiamy płacenie poprzez PayU lub tradycyjnym przelewem, a za moment uruchomimy płatności poprzez PayPal.Aktualnie pracujemy nad rozszerzeniem asortymentu, produktów będzie przybywało z każdym tygodniem. Spodziewajcie się też licznych promocji!
Teraz już nie przedłużamy, tylko zapraszamy na: http://sklep.dombuldoga.pl